S každou reklamní plochou dáváme příležitost na co největší dopad vaší reklamy.

O násSUPERBOARD – ikonická místa pro vaší značku

picture

Specializujeme se na prémiové formáty venkovní reklamy velkoplošné reklamní plachty SUPERBOARDy. V našem portfoliu nechybí jak plochy o rozlohách daleko přesahujících 100 m2, tak i menší, sloužící například k účelům navigace. Naším posláním je poskytovat bezkonkurenční služby a zajistit nejvyhledávanější "out of home" mediální platformy svým zákazníkům, které přinášejí výsledky a maximalizují návratnost investic. Náš úspěch je založen na naší schopnosti tvořit inovativní kampaně, které pomáhají našim klientům vystupovat v přeplněném trhu, což vyžaduje velmi individuální přístupy.

Společnost Superboard vznikla v roce 2000 po transformaci z reklamní fullservice agentury Tédwa na základě její třináctileté zkušenosti na reklamním trhu. V roce 2011 vyrostl Superboard o více než 600%, díky čemuž se stal druhým největším operátorem na trhu obřích formátů v ČR.

Reklamní plachty SUPERBOARD se nacházejí v hlavních částech města s vysokou koncentrací osob a při nejfrekventovanějších komunikacích. Naše neustále se rozrůstající portfolio nabízí inzerentům bezkonkurenční reklamní prostory. Většina reklamních ploch je osvětlena a v rámci diferenciace lze upravovat jejich podobu (např. změnou tvaru, 2D a 3D nástavbami, světelnými a pohybovými efekty nebo jinými atypickými úpravami). Nasvícení reklamních ploch je tvořeno ve spolupráci s odborníky na osvětlovací techniku, díky čemuž naše osvětlené plochy vyčnívají mezi ostatními.

 

O plachtách SUPERBOARDPlachty jsou nejoblíbenějším reklamním médiem!

Venkovní reklama je úžasná příležitost k podpoře vaší značky. Důvody pro použití reklamních plachet SUPERBOARD:

- Venkovní reklama je nejrychleji rostoucí reklamní médium v ČR.

- Lidé tráví 70% svého času mimo domov.

- Každý, kdo opustí svůj domov, je vystaven venkovní reklamě!

- Na rozdíl od jiných médií nemusíte reklamu naladit, zapnout nebo otočit stránku a vidět. Venkovní reklama je na místě, kde se nacházíte a je tam zadarmo. Vidět ji je "nevyhnutelné".

Galerie - kampaně

Hledáme plochy

Neustále hledáme jedinečné lokality.
Máte-li stavbu či pozemek v městské oblasti nebo s výhledem na rušné dopravní místo, neváhejte a kontaktujte nás. Naše finanční nabídka bude pro vás navýšením vašich příjmů.
kontakty

Kontakty

MOBIL: +420 739 455 789
obchod@superboard.cz
Superboard s.r.o.
Perucká 2525/21B
120 00 Praha 2 - Vinohrady