Hledáme nové plochy

Neustále hledáme jedinečné lokality.

Máte-li stavbu či pozemek v městské oblasti nebo s výhledem na rušné dopravní místo, neváhejte a kontaktujte nás.

T:  +420 739 455 789

E:  obchod@superboard.cz

Naše finanční nabídka bude navýšením Vašich příjmů.

O nás

O nás

Naším posláním je poskytovat bezkonkurenční služby a zajistit nejvyhledávanější „out of home“ mediální platformy svým zákazníkům, které přinášejí výsledky a maximalizují návratnost investic.

Společnost Superboard vznikla v roce 2008 po transformaci z reklamní fullservice agentury Tédwa na základě její třináctileté zkušenosti na reklamním trhu. V roce 2011 vyrostl Superboard o více než 600%, díky čemuž se stal druhým největším operátorem na trhu obřích formátů v Praze.

Náš úspěch je založen na naší schopnosti tvořit inovativní kampaně, které pomáhají našim klientům vyčnívat v přeplněném trhu, což vyžaduje velmi individuální přístupy.

Reklamní plachty SUPERBOARD se nacházejí v hlavních částech města s nejvyšší koncentrací osob a u nejfrekventovanějších komunikací. V našem portfoliu nechybí jak plochy o rozlohách daleko přesahujících 100 m 2 , tak i menší, sloužící například k navigaci. Naše neustále se rozrůstající portfolio nabízí inzerentům bezkonkurenční reklamní prostory. Reklamní plochy jsou osvětleny a na přání lze upravovat jejich podobu např. změnou tvaru, nástavbami, světelnými a pohybovými efekty nebo jinými atypickými úpravami.